Poznaj Nasze apartamenty i zarezerwuj swój pobyt już dziś!

Nasze Apartamenty

Nasze apartamenty
apartament

Frida Kahlo

Apartament Frida Kahlo przeniesie cię do kultury meksykańskiej i ukaże piękno jej twórczości. Była ona postacią wyjątkową, tak samo jak wyjątkowe jest jej malarstwo. W tradycyjnym, meksykańskim stroju, z interesującą urodą, charyzmatyczną osobowością i wyjątkowym talentem fascynowała zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Korzystała z życia, jak tylko mogła, chociaż ono nie było dla niej łaskawe.

Apartament

Ernest Hemingway

Ernest Hemingway w jego zaciszu możesz zagłębić się w swojej ulubionej lekturze. Hemingway to znany większości nas autor licznych powieści i opowiadań. Za swoją twórczość otrzymał w 1952 roku Nagrodę Nobla. Określany był jako człowiek trudny, charyzmatyczny i wyjątkowo utalentowany.

Apartament

Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin – pobyt w tym apartamencie wprowadzi cię w nostalgiczny klimat. Jak wiadomo jest on naszym narodowym wirtuozem fortepianu a jego twórczość ceniona jest na całym świecie. Charakteryzuje się głębią uczuć, emocji, delikatnością, błyskotliwością i jedynym w swoim rodzaju liryzmem.

Apartament

Edith Piaff

Apartament Edith Piaff-tutaj poczujesz piękno francuskiego stylu. Edith Piaff czyli Edith Giovanna Gassion urodziła się w 1915 w Ménilmontant – jednej z biedniejszych wówczas dzielnic Paryża. Nieszczęśliwa w dzieciństwie dziewczynka stała się później międzynarodową gwiazdą, legendą i symbolem francuskiej piosenki. Utwór „Non, je ne regrette rien” zanuci chyba każdy.

Hotel Wróblewscy

W Naszej ofercie posiadamy również wysokiej klasy hotel który mieści się po drugiej stronie ulicy, Oraz Restauracje Chez Dominik